Івано-Франківськ

стрижка собак Ивано-Франковск

Стрижка собак та котів у Івано-Франківську.

Вартість стрижки собак - від 150 грн з виїздом, або у нас.

Час стрижки - 1,5 - 2 години. У комплекс стрижки враховано купання, стрижка, сушка, подрізання кігтів, чистка вух тварині.

Телефон -

Де відбувається стрижка? - виїзд к Вам додому.

Виїзд на дом - безкоштовно.

Що входить у вартість? - купання, сушка, чистка вух підрізання кігтів.

Стрижка собак та котів у Івано-Франківську - здорова та весела тварина!

Акция! Закажите стрижку сейчас и получите бесплатный выезд мастера к вам на дом!

Ожидайте звонок от мастера!

Що таке професійна і якісна стрижка домашньої тварини? Насамперед, це - розкішна шерсть, здорова шкіра і прекрасне самопочуття улюбленця. Професійна стрижка замаскує всі недоліки вихованця і підкреслить його гідності. Чотириногий дружочек буде почувати себе комфортно і легко, і радувати господарів своїм бездоганним зовнішнім виглядом і прекрасним настроєм.

Стрижка тварин не є пустощами, а являє життєву необхідність. Породисті тварини виведені людьми, тому відсутність спеціальних процедур, насамперед, позначається на їхньому здоров'ї. Навіть самі охайні кішки і собаки фізично не можуть підтримувати ідеальну чистоту шкіри та вовни. До того ж, домашні тварини просто зобов'язані бути доглянутими, адже подібно вашій дитині, ця пряма характеристика вашої особистості.

Отже, Івано-Франківськ, і ми із задоволенням представляємо вам майстра Наталію - одного з кращих грумерів України. Наталія прекрасний фахівець, який присвячує роботі і догляду за тваринами практично весь свій час. У неї власний розплідник кокер-спанієлів і кілька той-тер'єрів. Наталія займається улюбленою справою - стрижкою собачок і кішечок більше 10 років. Має величезний практичний досвід і унікальний дар - розташовувати до себе тварин, щоб вони не перешкоджали стрижці, дотримувалися концентрацію і посидючість.

Майстерність Наталії дозволяє їй обходитися при стрижці без заспокійливих препаратів, наркозу і стресу для вихованців. Звернувшись до неї, ви будете впевнені, що вашому чотириногому дружочки не заподіють болю і страждань. Чудово розуміючи, що будь-яка тварина завжди менше нервує і страждає в домашній обстановці, Наталя готова приїхати до вас додому. Така послуга не тільки заощадить ваш час і нерви, але і здоров'я улюбленця, адже деякі з них так погано переносять переїзди, пробки і незнайому атмосферу. Вартість виклику додому 50 гривень.

Види стрижок собак

Гігієнічна стрижка - це комплексна процедура, що включає в себе купання собачки, стрижку (і в гігієнічних зонах), обробку кігтиків, очистку вушок і вічко, укладку. Така стрижка необхідна цуценятам, яким ще не можна підстригати шерсть на корпусі і дорослим собакам, які потребують комфортної стрижці;

Наприклад, стрижка цуценя йорка: до 5-ти місяців не стрижуться волосся на тулубі, тому що велика ймовірність, що вони почнуть завиватися, а це не відповідає стандарту породи. Гігієнічна стрижка дорослого собаки - підрівнювання вовни на корпусі, лапках, попа і мордочці;

Модельна стрижка - це зачіска, що створює образ тварини. Модельну стрижку виконують як по модному стандарту, так і за індивідуальним бажанням власника. Господар з майстром заздалегідь обговорюють кожну деталь такої стрижки.

Вартість стрижки собак та котів у Івано-Франківську

Дрібні та середні породи:
Котики, йоркширський терьер, папільон, той пудель, чіхуа хуа, довгошерсный той терьер. 150грн.
Шпіци, ші-тцу, мальтезе, карліковый пудель, пекінес, японський хін, грифон, вест хайленд уайт терьер, кокер спаніели (без тримінгу). 200грн.
Тримінг: вельштерьєр, цвергшнауцер, скотчтерьєр,вест хайленд вайт терьєр,грифон. 200грн.
Фокстерьєр,коллі бордер,чау чау и др. 250грн.
Великі породи:
Середній пудель, різеншнауцер, ердельтерьєр (без тримінгу). 250грн.
Тримінг собак до 15 кг. 300грн.
Ретріверы,королевський пудель, сеттери, овчарки и др. (без тримінгу). 300грн.
Тримінг великих собак. 350грн.
Додаткові послуги:
Вычісування ковтунів. безкоштовно
Купання з використанням проф. космет. засобів дрібних та средніх/великих порід. безкоштовно
Чистка параанальних залоз. лікарська процедура
Телефон для запису на стрижку тварин -

стрижка собак ивано форанковск грумінг франківськ стрижка собак івано-франківськ